ŞAMANİK SEANSLAR

MUM OKUMA
Mum Okuma, eski bir İnka öncesi teşhis tekniğidir. Ekvador'un Yüksek Andes Dağları'ndaki Yachaks (Şamanlar) tarafından halen yaygın olarak kullanılmaktadır. Yöntem, her insanın duyguları, travmaları ve atalarına ait ruhları içeren ve bedenini çevreleyen görünmez bir enerji bedenine (aura) sahip olduğu inancını temsil eder.
Mum alevi ile temsil edilen bu enerji küresi, iki merkezden başın üstünde ve ayakların altında her yöne yayılan elektromanyetik bir kabukla korunmaktadır. Tüm hastalıkların, o enerji alanına ve daha sonra kişinin fiziksel bedenine giren ve duygusal ve fiziksel dengesizliklerle sonuçlanan negatif enerjilerin sonucu olduğuna inanılır. Alevin gücünü, boyutunu ve oranlarını, farklı renklerini, fitilin göreceli konumunu, balmumu topografyasını, damlamaları ve alev dokularını, şekillerini ve hareketlerini çözmeyi öğreneceğiz. Mum Okumaları kendimize ve başkalarına yardımcı olmak için kullanılabilir.
Sınıf için malzeme listesi: Zoom'da sınıfa katılmadan önce lütfen çok kalın olmayan standart beyaz 4 adet mum (parafin veya balmumu) (mum cam içinde olmamalıdır), kibrit ve mumu yerleştirmek için tabak bulundurun.

ŞAMANİZME GİRİŞ
Ruh Rehberleriniz ve Güç Hayvanlarınızla tanışma yolculuğunuzda, Yüksek Andes, Ekvador şamanik temel felsefesini ve tekniklerini öğrenin. Alt, orta ve üst dünya yolculukları ile şamanik pratiğinizi derinleştirin.
Daha önceden bu konularda eğitim almış ve deneyimli olmanız gerekmez.
katılmadan önce hazırlanması gerekenler: zoom programı, kulaklık, sessiz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam, su, not defteri, kalem ve bir eşarp.

ŞAMANİK KADIN ÇEMBERİ
Her gelenekten ve seviyeden tüm kadınlara açıktir - Önceden deneyim gerekmiyor. Yeni başlayanlar özellikle davetlidir.
Güvenin ve emniyetin kutsal bölgesinde bedenlerimiz, ruhlarımız ve maneviyatımızla bağlantı kurarız. İlahi Dişil'i davul ve çıngırak çalma, şamanik yolculuk çalışması, ritüeller ve paylaşım yoluyla onurlandırıyor ve kutluyoruz.
Oksitosin, bir kadının doğal stres hormonudur. Rahatlamamıza yardımcı olur, kan basıncını düşürür, anti-anksiyete etkisine sahiptir ve iyileşmeyi destekler - ve kadınlarla bir araya gelmek oksitosin salgılar.
katılmadan önce hazırlanması gerekenler: zoom programı, kulaklık, sessiz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam, su, not defteri, kalem ve bir eşarp. Ruhsal gücünüzle bağlantılı nesneleri getirmekten de çekinmeyin.

ŞAMANİK ViZYON DESTEK GRUBU
Yüz yüze veya sanal ortamda zoom ile gerçekleştirilen aylık / haftalık destek grubu, Şamanik Görüntü Oluşturma Teknikleri ile, üyelerine kişisel veya profesyonel engelleri aşma konularında destek sunar.
Her bir üyenin duygusal ve enerji blokajlarında bir atılım yapmasını sağlamak, yaşamlarına denge, yeni bir farkındalık ve enerji getirmek için Konuşma Çubuğu, Şamanik Yolculuk ve diğer görsel ve sözel araçları kullanıyoruz.
Her 4 (veya 6) bölümlük seans için taahhüt gereklidir.

AÇIK ÇEMBER
Kutsal Ruh kutlaması akşamında şaman topluluğumuza katılın. Ruh Rehberleriniz ve Güç Hayvanlarınızla tanışma yolculuğunuzda şamanizmin temel felsefesini ve tekniklerini öğrenin. Şamanik pratiğinizi davul çalma ve hareket yoluyla derinleştirin.
Daha önceden bu konularda eğitim almış ve deneyimli olmanız gerekmez. Her katılımcı memnuniyetle karşılanır.
Lütfen su, davul veya çıngırak, kalem, not defteri ve bir eşarp getirin.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

FOTOĞRAF / PORTRE HİZMETLERİ

Kendinizin, ya da sevdiğiniz birinin güzel bir portresi, veya işletmenizi temsil edecek görüntüler yaratmak isterseniz, "Yolculuk Portreleri ve Konseptleri" sizi güçlendirir ve gerçek anlamda yansıtır.

YÜKSEK ÖZ BENLİK PORTRESİ
2 gün
Yüksek benliğinizin ve gerçek özünüzün derinlemesine araştırılması ve görsel bir hikayede tasvir edilmesi. Portre, güçlendirici bir görsel mantra haline gelir. Bir keşif seansı, konsept geliştirme, fotoğraf çekimi ve güzel sanatlar portresinin oluşturulmasını içerir.

RUHSAL REHBER HAYVANINIZ İLE PORTENİZ
2 gün
Rehber hayvanınızı keşfedip bağlantı kurduğunuz, rehberli bir şamanik yolculuk. Ardından konsept geliştirme, fotoğraf çekimi ve rehber hayvanınızın temsili bir resmi ile birleştirilmiş güzel sanatlar portrenizin oluşturulması. Portreniz, rehberlik ve korunmanın yaşayan bir hatırlatıcısı haline gelir.

YOLCULUK PORTRESİ
2 gün
Sorularınızın sembolik cevaplarını keşfederek içe doğru yapılan şamanik bir yolculuk. Ve alınan bilgilere göre portrenin oluşturulması. Portre, yaşayan bir yolculuğa dönüşür, kalbinizin iyileşme ve genişlemesini sürekli hale getirir. Şamanik yolculuk seansı, konsept geliştirme, fotoğraf çekimi ve birleştirilmiş güzel sanatlar portresinin oluşturulmasını içerir.

KOMPOZİT PORTRE
2 gün
Keşfetmek istediğiniz bir hikayenin incelenmesi. ardından konsept geliştirme, fotoğraf çekimi ve güzel sanatlar portresinin oluşturulmasını içerir.